Pieslēgšanās

Sākumlapa

Konti un kartes

Maksājumi

Rēķinu samaksa

Maksājumu piemēri

Noguldījumi

Kredīti un līzings

Investīcijas

Apdrošināšana

Pensija

SMS banka

Dokumentu vēsture

Autorizācijai

Sarakste ar banku

Parametri

Droši pirkumi Internetā

American Express SafeKey®

Banka Citadele piedalās drošu maksājumu programmā interneta veikalos American Express SafeKey®, kas palīdz aizsargāt Jūsu Citadele American Express® karti no nesankcionētas lietošanas.

Interneta veikals, kas piedalās programmā SafeKey, pieprasa bankai, kura izsniegusi karti, apstiprināt pircēja tiesības izmantot šo karti. Banka savukārt lūdz personu, kas veic maksājumu, ievadīt slepenu kodu, kas ir zināms tikai bankai un likumīgam kartes lietotājam. Ja kods ir ievadīts nepareizi, maksājums tiek atcelts. Līdz ar to citai personai piederošās kartes izmantošana interneta veikalā, kas piedalās programmā SafeKey, kļūst neiespējama. Pat, ja Jūs pagaidām neveicat pirkumus interneta veikalos, Jūs varat būt drošs, ka neviena cita persona nevarēs nesankcionēti izmantot Jūsu kartes numuru interneta veikalos, kas piedalās programmā SafeKey.

Citadele Amercian Express kartes īpašniekam ir ērti izmantot programmas SafeKey priekšrocības: iepērkoties interneta veikalā un ievadot kartes numuru kā līdz šim, Jums tiek automātiski piedāvāts ievadīt Citadele internetbankas pieslēgšanās vārdu un autorizācijas kodu speciāli izveidotā un aizsargātā bankas lapā. Pašlaik interneta veikali vairāk nekā 40 valstīs visā pasaulē piedalās SafeKey programmā, un to skaits ar katru dienu pieaug. Programmas dalībnieki savās interneta lapās ievieto American Express SafeKey logotipu. Tomēr pat, ja SafeKey logotips nav redzams, iespējams, šis veikals piedalās programmā, un Jums maksājuma veikšanas brīdī tiks piedāvāts ievadīt savu Citadele internetbankas pieslēgšanas vārdu un autorizācijas kodu.

Biežāk uzdotie jautājumi