Pieslēgšanās

Sākumlapa

Konti un kartes

Maksājumi

Rēķinu samaksa

Maksājumu piemēri

Noguldījumi

Kredīti un līzings

Investīcijas

Apdrošināšana

Pensija

SMS banka

Dokumentu vēsture

Autorizācijai

Sarakste ar banku

Parametri

Droši pirkumi Internetā

Pensiju 3. līmenis

Pensiju 3. līmenis ir brīvprātīgā pensiju shēma, kurā ikviens var veidot papildu uzkrājumus savām vecumdienām. Iemaksas privātajos pensiju fondos var veikt darba devējs par saviem darbiniekiem, darbinieks par sevi, vai darbinieks par kādu citu personu.

Šajā nodaļā iespējams apskatīt informāciju par jūsu 3. līmeņa pensiju CBL Atklātajā pensiju fondā. Šī iespēja ir pieejama tikai tiem internetbankas lietotājiem - fiziskām personām, kas ir Latvijas Republikas rezidenti.

Ekrāna kreisajā pusē parādīti CBL Atklātā pensiju fonda pensiju plāni, kuros iemaksāts jūsu pensijas kapitāls. Noklikšķinot uz kāda no ierakstiem, ekrāna labajā pusē iespējams izvēlēties pārskata periodu. Noklikšķinot uz pogas "Meklēt", tiek parādīta sīkāka informāciju par jūsu pensijas kapitāla izmaiņām izvēlētajā laika periodā.

 Par jūsu pensijas kapitālu tiek parādīta šāda informācija:

Uzmanību! Pārskatā tiek parādīta tikai informācija, kas saņemta no CBL Atklātā pensiju fonda. Citu privāto pensiju fondu dati netiek parādīti.
Informācija par uzkrāto pensijas kapitālu tiek atjaunota reizi mēnesī. Katra mēneša 25. datumā atskaitē tiek iekļauta informācija par iepriekšējā mēnesī veiktām darbībām.