Pieslēgšanās

Sākumlapa

Konti un kartes

Maksājumi

Rēķinu samaksa

Maksājumu piemēri

Noguldījumi

Kredīti un līzings

Investīcijas

Apdrošināšana

Pensija

SMS banka

Dokumentu vēsture

Autorizācijai

Sarakste ar banku

Parametri

Droši pirkumi Internetā

Brīvas formas rīkojums

Šajā sadaļā tiek piedāvāta iespēja nosūtīt uz banku brīvas formas rīkojumu par investīcijas darījuma veikšanu. Izmantojiet šo iespēju, ja bankas izveidotās rīkojumu formas nedod iespēju nosūtīt jums vajadzīgo rīkojumu.

Klientu rīkojumus Internetbankā iespējams nosūtīt uz banku visu diennakti, apstrādāti rīkojumi tiks dīlera darba laikā.  Rīkojums, kura apstrādi vēl nav sācis bankas operators, ir statusā "Gaida apstrādi".

Pēc rīkojuma nosūtīšanas, lūdzu, pārliecinieties, par Jūsu rīkojuma izpildes gaitu bankā. Rīkojuma statusu, kas parāda apstrādes gaitu bankā, iespējams apskatīt sadaļā "Investīcijas rīkojumu vēsture". Bankas operators ir sācis apstrādāt jūsu rīkojumu, ja rīkojums ir statusā "Tiek apstrādāts". Bankas operatora atbildi uz rīkojumu var apskatīt laukā "Informācija klientam".

DIALOGA LOGA APRAKSTS 

Dokumenta numurs

 (Obligāts lauks)

Ja numurs netiek ievadīts, internetbanka to ģenerē automātiski, ja attiecīgā iespēja ir atzīmēta izvēlnes "Parametri" sadaļā "Konfigurācija".

Tēma

Internetbanka automātiski izveido tēmas nosaukumu, kas atbilst jūsu rīkojumam.

Konts

 (Obligāts lauks)

Izvēlieties no saraksta savu kontu, kuru izmantot investīcijas darījuma veikšanai.

Operatoram

Internetbanka automātiski parāda departamenta nosaukumu, kura darbinieki apstrādās jūsu rīkojumu.

Rīkojuma teksts

 (Obligāts lauks)

Aizpildiet rīkojumu brīvā formā, precīzi norādot rīkojuma rekvizītus. Rīkojuma tekstu var ievadīt krievu, latviešu vai angļu valodā. Maksimālais lauka garums ir 1300 simbolu.Saglabāt kā uzmetumu

 

Noklikšķinot uz pogas, dokuments tiek saglabāts vēlākai apstrādei.Tālāk

 

Noklikšķinot uz pogas, internetbanka pārbauda ievadītās informācijas pareizību. Ja kāds no laukiem aizpildīts nepareizi, zem šī lauka tiek parādīts atbilstošs kļūdas paziņojums. Ja visa informācija ievadīta pareizi, tiek atvērta nākamā lapa.Atcelt

 

Noklikšķinot uz pogas, dokuments tiek nodzēsts.