Pieslēgšanās

Sākumlapa

Konti un kartes

Maksājumi

Rēķinu samaksa

Maksājumu piemēri

Noguldījumi

Kredīti un līzings

Investīcijas

Apdrošināšana

Pensija

SMS banka

Dokumentu vēsture

Autorizācijai

Sarakste ar banku

Parametri

Droši pirkumi InternetāDarbību saraksts

Šajā sadaļā tiek parādīta pieslēgšanās vēsture internetbankai. Tiek parādīts pieslēgšanās mēģinājumu datums un laiks, sekmīga vai nesekmīga pieslēgšanās un resursdatora IP adrese.

Darbību sarakstā tiek parādītas datoru IP adreses, no kurām veikta pieslēgšanās internetbankai. IP adrese, kuru izmanto, pieslēdzoties internetam, var būt:

Sava datora IP adresi var uzzināt, MS DOS Command Prompt ievadot komandu "ipconfig"; starpniekservera IP adresi var apskatīt interneta pārlūkprogrammas konfigurācijas parametros. Sazinieties ar savu interneta pieslēguma piegādātāju, lai noskaidrotu iezvanpieejas iespējamo IP adrešu diapazonu.

Lietotājam pašam ir jāseko līdzi pieslēgšanās vēsturei - vai nav bijis neautorizētas pieslēgšanās mēģinājums (no nezināmas IP adreses datora). Zvaniet savam internetbankas operatoram, ja rodas aizdomas par neautorizētas pieslēgšanās mēģinājumu jūsu datiem, kā arī visos jautājumos, kas saistīti ar pieslēgšanos internetbankai, kā arī citu ar internetbanku saistītu tehnisku jautājumu risināšanai un priekšlikumu par internetbankas pakalpojumu uzlabošanu izteikšanai.