Pieslēgšanās

Sākumlapa

Konti un kartes

Maksājumi

Rēķinu samaksa

Maksājumu piemēri

Noguldījumi

Kredīti un līzings

Investīcijas

Apdrošināšana

Pensija

SMS banka

Dokumentu vēsture

Autorizācijai

Sarakste ar banku

Parametri

Droši pirkumi Internetā

Klienta anketa

Atbilstoši likuma "Par noziedzīgi iegūtu līdzekļu legalizācijas novēršanu" normām, Finanšu un kapitāla tirgus komisijas un Latvijas komercbanku asociācijas ieteikumiem, kas izstrādāti saskaņā ar starptautiskiem banku darbības standartiem, bankai nepieciešams pārzināt savu Klientu saimniecisko darbību, kā arī konstatēt patiesos labuma guvējus. Banka lūdz jūs aizpildīt KLIENTA ANKETU.

Pieteikuma aizpildīšana notiek vairākos soļos, ievadītās informācijas pareizības pārbaude tiek veikta, noklikšķinot uz pogas "Tālāk". Uz nākamo lapu var pāriet tikai tad, ja pareizi aizpildīta iepriekšējā.

Internetbanka pārbauda ievadīto informāciju. Ja kāds no obligāti ievadāmiem laukiem nav aizpildīts, zem šī lauka tiek parādīts atbilstošs kļūdas paziņojums. Ja kļūdu nav, tiek piedāvāts parakstīt anketu un nosūtīt uz Banku.

Bankas operators apstrādā saņemto anketu. Ja anketa aizpildīta pareizi, operators piešķir šim dokumentam statusu "Izpildīts". Izvēlnes "Dokumentu meklēšana" sadaļā "Rīkojumu vēsture" var izdrukāt dokumentu, kā arī apskatīt tā statusu.