Pieslēgšanās

Sākumlapa

Konti un kartes

Maksājumi

Rēķinu samaksa

Maksājumu piemēri

Noguldījumi

Kredīti un līzings

Investīcijas

Apdrošināšana

Pensija

SMS banka

Dokumentu vēsture

Autorizācijai

Sarakste ar banku

Parametri

Droši pirkumi Internetā

Iesniegums MAXI krājkontā atvēršani un maksājumu kartes saņemšanai

MAXI krājkonts ir līdzekļu uzkrāšanas konts ar piesaistītu maksājumu karti. Procentus par konta atlikumu aprēķina katru dienu un reizi mēnesī aprēķinātos procentus ieskaita MAXI krājkontā (kapitalizē procentus) vai ieskaita citā jūsu izvēlētā kontā. MAXI krājkonta procentu likmes iespējams apskatīt bankas mājas lapā.

Izpildot šo iesniegumu, Banka atvērs jums MAXI krājkontu un izsniegs šim kontam piesaistītu maksājumu karti. Līdzekļus jaunatvērtajā kontā jūs varat ieskaitīt jebkurā laikā, izmantojot izvēlnes "Maksājumi" iespēju "Maksājums starp saviem kontiem".

Pēc iesnieguma nosūtīšanas uz izpildi, lūdzu, pārliecinieties, vai Jūsu iesniegums ir sekmīgi izpildīts bankā!  Iesnieguma statusu, kas parāda iesnieguma apstrādes gaitu Bankā, iespējams apskatīt izvēlnes "Dokumentu vēsture" sadaļā "Rīkojumu vēsture". Iesnieguma sekmīgas izpildes rezultātā starp Banku un Klientu tiek noslēgts līgums par konta atvēršanu un klientam izsniegta jauna maksājumu karte.

DIALOGA LOGA APRAKSTS 

Dokumenta numurs

 (Obligāts lauks)

Ja numurs netiek ievadīts, internetbanka to ģenerē automātiski, ja attiecīgā iespēja ir atzīmēta izvēlnes "Parametri" sadaļā "Konfigurācija".

Konta valūta un kartes valūta

Internetbanka to ģenerē automātiski.

Kartes veids

Internetbanka to ģenerē automātiski.

Kontaktinformācija

Tālrunis mājās

Jūsu mājas tālruņa numurs. Šis lauks nav ievadāms. Mainīt/ievadīt mājas tālruņa numuru var izvēlnes "Parametri" sadaļā "Kontaktinformācija".

Mobilais tālrunis

Jūsu mobilā tālruņa numurs. Šis lauks nav ievadāms. Mainīt/ievadīt mobilā tālruņa numuru var izvēlnes "Parametri" sadaļā "Kontaktinformācija".

E-pasts

Jūsu e-pasta adrese. Šis lauks nav ievadāms. Mainīt/ievadīt e-pasta adresi var izvēlnes "Parametri" sadaļā "Kontaktinformācija".

Informācija par karti

Vārds uz kartes (izmantot tikai latīņu alfabēta burtus)

(Obligāts lauks)

Norādiet kartes lietotāja vārdu, kas tiks norādīts uz kartes, latīņu alfabēta burtiem (bez garumzīmēm un mīkstinājuma zīmēm). Vārds jānorāda tāpat kā pasē.

Uzvārds uz kartes (izmantot tikai latīņu alfabēta burtus)

(Obligāts lauks)

Norādiet kartes lietotāja uzvārdu, kas tiks norādīts uz kartes, latīņu alfabēta burtiem (bez garumzīmēm un mīkstinājuma zīmēm). Uzvārds jānorāda tāpat kā pasē.

Parole

(Obligāts lauks)

Identifikācijas jautājuma atbilde. Tiek lietota, piemēram, jūsu identifikācijai, kontaktējoties ar Bankas operatoru.

Karti nosūtīt

(Obligāts lauks)

Norādiet Bankas klientu apkalpošanas centru vai pārstāvniecību, kurā vēlaties saņemt karti, vai ievadiet adresi kartes piegādei pa pastu vai ar starptautisko kurjerpastu. Piesakot kartes saņemšanu pa pastu Latvijā, karte tiks piegādāta 7 darba dienu laikā, 2 atsevišķos sūtījumos: vispirms - kartes PIN kods, pēc tam - karte. Sūtījumiem ar starptautiskā kurjerpasta starpniecību tiek piemērota papildu komisija atbilstoši Bankas cenrādim. Uzmanību! Ja karte ir ar kredītlimitu, tad kā kartes saņemšanas vietu var norādīt tikai klientu apkalpošanas centru vai pārstāvniecību.

Adrese kartes saņemšanai

Šie lauki ir obligāti ievadāmi, ja izvēlējaties karti saņemt pa pastu vai ar starptautiskā kurjerpasta starpniecību. Lauki tiek aizpildīti automātiski saskaņā ar Bankai pieejamo informāciju. Automātiski ievadīto adresi drīkst mainīt.

Iela

 (Obligāts lauks)

Ielas nosaukums.

Māja

 (Obligāts lauks)

Mājas numurs, korpuss, nosaukums.

Dzīvoklis

Dzīvokļa numurs.

Pilsēta/rajons

 (Obligāts lauks)

Pilsētas, novada nosaukums.

Valsts

 (Obligāts lauks)

Valsts nosaukums.

Pasta indekss

 (Obligāts lauks)

Pasta indekss.

Informācija Bankai

Aizpildiet šo lauku, ja vēlaties dot savam Bankas operatoram papildu norādījumus par pieteikuma izpildi.Saglabāt kā uzmetumu

 

Noklikšķinot uz pogas, dokuments tiek saglabāts vēlākai apstrādei.Tālāk

 

Noklikšķinot uz pogas, internetbanka pārbauda ievadītās informācijas pareizību. Ja kāds no laukiem aizpildīts nepareizi, zem šī lauka tiek parādīts atbilstošs kļūdas paziņojums. Ja visa informācija ievadīta pareizi, tiek atvērta nākamā lapa.Atpakaļ

 

Noklikšķinot uz pogas, jūs atgriezīsieties iepriekšējā logā.Atcelt

 

Noklikšķinot uz pogas, dokuments tiek nodzēsts.