Pieslēgšanās

Sākumlapa

Konti un kartes

Maksājumi

Rēķinu samaksa

Maksājumu piemēri

Noguldījumi

Kredīti un līzings

Investīcijas

Apdrošināšana

Pensija

SMS banka

Dokumentu vēsture

Autorizācijai

Sarakste ar banku

Parametri

Droši pirkumi Internetā

Konti un kartes

Šajā sadaļā var skatīt savu kontu informāciju, kā arī kontu izrakstus par izvēlētu laika periodu.

Noklikšķinot uz kontu grupas nosaukuma, attiecīgais kontu saraksts tiek vai nu paslēpts, vai nu parādīts. Kontu grupas beigās, noklikšķinot uz attiecīgas norādes, ir iespēja aizpildīt iesniegumu jaunas maksājumu kartes vai krājkonta atvēršanai.

Noklikšķinot uz konta, dialoga loga labajā apakšējā daļā var apskatīt konta informāciju un konta izrakstu par izvēlēto laika periodu. Noklikšķinot uz maksājumu kartes, tiek parādīta informācija par šo karti un kartes operāciju saraksts par izvēlēto laika periodu. Laika periodu var mainīt ekrāna labajā augšējā daļā.

Uzmanību!Parādot konta pašreizējo (iegrāmatoto) atlikumu, netiek ņemtas vērā bloķētās summas un kredīta limits. Piemēram, veicot pirkumus ar kontam piesaistītu maksājumu karti vai izņemot skaidru naudu no citas bankas bankomāta, darījuma summa tiek bloķēta un uz kartes vairs nav pieejama, bet konta pašreizējais atlikums tiek samazināts tikai pēc transakcijas apstrādes pilnīgas pabeigšanas. Noklikšķinot uz kontam piesaistītas maksājumu kartes, tiek parādīts šīs kartes pieejamais atlikums, kur ņemtas vērā arī bloķētās summas un kredīta limits.

Konta izrakstā noklikšķinot uz transakcijas numura, tiek parādīts šīs transakcijas debeta vai kredīta paziņojums.

Konta pārskata saglabāšana failā

Teksta faila lauku atdalītājsimbolu un decimālo zīmi iespējams izmainīt izvēlnes "Parametri" sadaļā "Konfigurācija". Saglabājot failā, teksts tiek konvertēts lietotāja darba sesijas valodai atbilstošā kodējumā. Ja lietotāja darba sesijas valoda nav latviešu, tekstā esošie latviešu alfabēta burti tiek konvertēti par atbilstošajiem latīņu alfabēta burtiem, piemēram, "ā" par "a". Lūdzu, ievērojiet, ka latviešu valodas burtu korekts attēlojums ir atkarīgs no jūsu operētājsistēmas konfigurācijas.

CVC2/CVV2 kods (Card Verification Code 2 / Card Verification Value 2) ir trīsciparu (American Express kartēm četrciparu) skaitlis, kas nav kartes numura sastāvdaļa. Šis numurs tiek parādīts tikai uz kartes (netiek izdrukāts uz maksājumu čekiem veikalā) un tiek izmantots interneta maksājumu papildu drošībai. Visa, MasterCard, Maestro kartēm CVC kods ir pēdējie 3 cipari no skaitļa, kas uzdrukāts kartes aizmugurē, paraksta joslā. American Express kartēm kods ir uzdrukāts blakus kartes numuram.

Dažu kolonnu virsrakstus var lietot kā saraksta kārtošanas laukus. Noklikšķinot vienreiz uz kāda no kolonnu virsrakstiem, saraksts tiek sakārtots šīs kolonnas vērtību augošā secībā, noklikšķinot divreiz - dilstošā.