Pieslēgšanās

Sākumlapa

Konti un kartes

Maksājumi

Rēķinu samaksa

Maksājumu piemēri

Noguldījumi

Kredīti un līzings

Investīcijas

Apdrošināšana

Pensija

SMS banka

Dokumentu vēsture

Autorizācijai

Sarakste ar banku

Parametri

Droši pirkumi Internetā

Kredīti

Šajā sadaļā var skatīt informāciju par aktuālajiem kreditēšanas darījumiem ar banku - kredīta, līzinga vai faktoringa līgumus.

Kredītlīnijām, līzinga vai faktoringa līnijām tiek parādīta pieejamā summa un grafika maksājums. Kredīta, līzinga vai faktoringa līgumiem tiek parādīta atlikusī nenomaksātās summas daļa un grafika maksājums.

Sarakstā tiek parādīti tikai tie kredītlīgumi, kuriem vēl nav pienācis kredīta atmaksas beigu datums vai arī ir kādi nenomaksāti kavētie maksājumi.

Noklikšķinot uz kāda no ierakstiem sarakstā, dialoga loga labajā pusē tiek parādīta attiecīgā līguma informācija un maksājumu grafiks.

Kredītlīnija, līzinga līnija, faktoringa līnija

Noklikšķinot uz kāda no kredītlīnijas/līzinga līnijas/faktoringa līnijas līgumiem, dialoga loga labajā pusē tiek parādīta šāda informācija:

Kredīta, līzinga, faktoringa līgumi

Noklikšķinot uz kāda no kredīta/līzinga/ faktoringa līgumiem, dialoga loga labajā pusē tiek parādīta šāda informācija:

Katram līgumam vai līnijai ekrāna labāja pusē tiek parādīta nākamā maksājuma informācija - pamatsummas, procentu un komisijas, ja tāda ir, atmaksas datums pēc grafika un maksājamā summa. Ja līgumam nav definēts atmaksas grafiks, tad tiek uzrādīts tikai viens maksājums - termiņa beigās.

Ja ir kavētie maksājumi, ailē "Parāds" tiek parādīta šāda informācija: