Pieslēgšanās

Sākumlapa

Konti un kartes

Maksājumi

Rēķinu samaksa

Maksājumu piemēri

Noguldījumi

Kredīti un līzings

Investīcijas

Apdrošināšana

Pensija

SMS banka

Dokumentu vēsture

Autorizācijai

Sarakste ar banku

Parametri

Droši pirkumi Internetā

E-maksājums

Ar e-maksājumu jūs varat norēķināties par bankas sadarbības partneru sniegtajiem pakalpojumiem, izmantojot autorizāciju internetbankā. Sadarbības partneru sarakstu iespējams apskatīt bankas mājas lapā.

E-maksājums tiek izveidots sadarbības partnera mājas lapā (piemēram, interneta veikalā), kur tiek piedāvāta iespēja apmaksāt rēķinu internetbankā. Izvēloties šo apmaksas veidu, jūs nonākat internetbankas pieslēgšanās lapā, kur jums tiek piedāvāts pieslēgties Internetbankai ar savu pieslēgšanās vārdu, paroli, autorizācijas kodu. Ja pieslēgšanās ir sekmīga, jūs nonākat maksājuma sagatavošanas ekrānā, kur jau ir ievadīts apmaksājamais rēķins. Šī maksājuma rekvizīti nav maināmi, jums ir iespēja tikai aizpildīt dokumenta numuru un izvēlēties no kura jūsu konta tiks veikta rēķina apmaksa. Jūs varat akceptēt šo rēķinu un nosūtīt uz banku apmaksai, vai atteikties no apmaksas un atgriezties sadarbības partnera mājas lapā.

Pēc maksājuma pabeigšanas, jūs nokļūsiet atpakaļ sadarbības partnera mājas lapā.

Maksājuma paraksta izveidošana

Ja kodu neievada vai ievada nepareizi, Internetbanka prasa ievadīt kodu atkārtoti. Iekārta tiek bloķēta, ja 5 reizes pēc kārtas kods tiek ievadīts nepareizi vai 10 reizes pēc kārtas kodu neievada (lauku atstāj tukšu).

Par maksājuma izpildes rezultātu Banka nosūtīs paziņojumu uz sadarbības partnera mājas lapu. Savus e-maksājumus jūs varat apskatīt internetbankas nodaļā "Maksājumu saraksts". Šos maksājumus iespējams tikai izdrukāt, tos nevar kopēt vai izmantot jauna maksājuma veidošanai.