Pieslēgšanās

Sākumlapa

Konti un kartes

Maksājumi

Rēķinu samaksa

Maksājumu piemēri

Noguldījumi

Kredīti un līzings

Investīcijas

Apdrošināšana

Pensija

SMS banka

Dokumentu vēsture

Autorizācijai

Sarakste ar banku

Parametri

Droši pirkumi Internetā

Bankas meklēšana

Internetbanka piedāvā iespēju aizpildīt informāciju par maksājuma saņēmēja banku vai starpniekbanku, atrodot banku pēc bankas koda nacionālajā klīringa sistēmā. Internetbankas datu bāzē ir pieejami kodi no BIC+ un FedWire banku kodu katalogiem.

Noklikšķinot uz pogas "Meklēt banku pēc koda", tiek atvērta ievadforma, kurā iespējams meklēt banku pēc klīringa koda, nosaukuma vai adreses. Meklējot pēc klīringa koda, obligāti jānorāda koda tips. Visos laukos meklēt var pēc pilna vārda vai pēc vārda fragmenta. Banku, pilsētu un valstu nosaukumi jānorāda tikai angļu valodā. Obligāti jānorāda vismaz viens atlases kritērijs. Kad atlases kritēriji norādīti, noklikšķiniet uz pogas "Meklēt". Internetbanka piedāvās to banku sarakstu, kas atbilst norādītajiem atlases kritērijiem. Piemēram, norādot laukā "Bankas nosaukums" izteiksmi "NEW YORK", tiek atlasītas visas bankas, kuru nosaukums satur “NEW YORK”. Ja atlases kritērijiem atbilst vairāk nekā 500 ierakstu, internetbanka parāda kļūdas paziņojumu. Precizējiet atlases kritērijus.

Banku sarakstā tiek parādīts:

Noklikšķinot uz kāda no atlasīto banku saraksta kolonnu nosaukumiem, saraksts tiek sakārtots augošā secībā pēc šīs kolonnas, noklikšķinot vēlreiz uz tās pašas kolonnas nosaukuma - saraksts tiek sakārtots dilstošā secībā.

Atlasīto banku sarakstā noklikšķinot uz jums nepieciešamās bankas klīringa koda, jūs atgriezīsieties maksājuma uzdevuma ievades logā. Izvēlētās bankas informācija (klīringa kods, nosaukums un adrese) tiks iekopēta atbilstošajos maksājuma uzdevuma laukos. Ja banka lieto arī SWIFT, tiks iekopēts arī SWIFT kods. Ja šie lauki maksājumā jau bija aizpildīti, vērtības tiek aizstātas ar atrastajām.