Pieslēgšanās

Sākumlapa

Konti un kartes

Maksājumi

Rēķinu samaksa

Maksājumu piemēri

Noguldījumi

Kredīti un līzings

Investīcijas

Apdrošināšana

Pensija

SMS banka

Dokumentu vēsture

Autorizācijai

Sarakste ar banku

Parametri

Droši pirkumi Internetā

Bankas meklēšana

Ja nezināt precīzu informāciju par maksājuma saņēmēja banku vai starpniekbanku, to var meklēt pēc bankas SWIFT koda, nosaukuma un/vai adreses (pilsētas un valsts nosaukuma). Šo iespēju var izmantot tikai tām bankām, kuras lieto SWIFT kodu.

Meklēt var pēc pilna vārda vai pēc vārda fragmenta. Banku, pilsētu un valstu nosaukumi jānorāda tikai angļu valodā. Obligāti jānorāda vismaz viens atlases kritērijs. Kad atlases kritēriji norādīti, noklikšķiniet uz pogas "Meklēt". Internetbanka piedāvā to banku sarakstu, kas atbilst uzstādītajiem atlases kritērijiem. Piemēram, norādot laukā "Bankas nosaukums" izteiksmi "NEW YORK", tiek atlasītas visas bankas, kuru nosaukums satur “NEW YORK”. Ja atlases kritērijiem atbilst vairāk nekā 500 ierakstu, internetbanka parāda kļūdas paziņojumu. Precizējiet atlases kritērijus.

Noklikšķinot uz kāda no atlasīto banku saraksta kolonnu nosaukumiem, saraksts tiek sakārtots augošā secībā pēc šīs kolonnas, noklikšķinot vēlreiz uz tās pašas kolonnas nosaukuma - saraksts tiek sakārtots dilstošā secībā.

Atlasīto banku sarakstā noklikšķinot uz vajadzīgās bankas SWIFT koda, atgriezīsieties maksājuma uzdevuma ievades logā. Izvēlētās bankas informācija (SWIFT kods, nosaukums un adrese) tiek iekopēta atbilstošajos maksājuma uzdevuma laukos.