Pieslēgšanās

Sākumlapa

Konti un kartes

Maksājumi

Rēķinu samaksa

Maksājumu piemēri

Noguldījumi

Kredīti un līzings

Investīcijas

Apdrošināšana

Pensija

SMS banka

Dokumentu vēsture

Autorizācijai

Sarakste ar banku

Parametri

Droši pirkumi Internetā

Amigo

Izvēlnē "Maksājumi" tiek piedāvāts bankas izveidots šablons priekšapmaksas kartes Amigo avansa papildināšanai. Izmantojot šo pakalpojumu, Amigo avansu var papildināt tikai ar nomināliem, kas atbilst Amigo karšu cenām. Jūsu norādītā summa tiks noņemta no jūsu bankas konta un pieskaitīta Amigo priekšapmaksas kartes avansam. Pakalpojums pieejams tikai tālruņa numuriem ar Amigo karti.

Dialoga loga apraksts.

Maksājuma numurs

 (Obligāts lauks)

Ja numurs netiek ievadīts, internetbanka to ģenerē automātiski, ja attiecīgā iespēja ir atzīmēta izvēlnes "Parametri" sadaļā "Konfigurācija".No konta

 (Obligāts lauks)

Izvēlieties kontu, no kura veikt maksājumu. Konts var būt atvērts maksājuma vai citā valūtā.

Tālruņa numurs

 (Obligāts lauks)

Mobilā tālruņa numurs, kam papildina Amigo kartes avansu. Noklikšķinot uz pogas "Tālāk", Internetbanka pārbaudīs vai norādītais tālruņa numurs ir reģistrēts ar Amigo karti.

Maksājuma kopsumma

 (Obligāts lauks)

Izvēlieties no saraksta summu, par kādu vēlaties papildināt Amigo kredītu. Iespējams norādīt tikai kādu no pieļaujamām Amigo avansa summām.

Maksājuma valūta var būt tikai EUR. Ja konta valūta (lauks "No konta") nav EUR, internetbanka veic valūtas konvertāciju pēc bankas bezskaidras naudas maiņas kursa.Saglabāt kā uzmetumu

 

Noklikšķinot uz pogas, maksājuma uzdevums netiek nosūtīts uz banku, bet tiek saglabāts vēlākai apstrādei.Tālāk

 

Noklikšķinot uz pogas, internetbanka pārbauda ievadītās maksājuma informācijas pareizību. Ja kāds no maksājuma uzdevuma laukiem aizpildīts nepareizi, zem šī lauka tiek parādīts atbilstošs kļūdas paziņojums. Ja visa informācija ievadīta pareizi, tiek atvērts maksājuma uzdevuma parakstīšanas dialoga logs.

Atcelt

 

Noklikšķinot uz pogas, maksājums tiek nodzēsts.