Pieslēgšanās

Sākumlapa

Konti un kartes

Maksājumi

Rēķinu samaksa

Maksājumu piemēri

Noguldījumi

Kredīti un līzings

Investīcijas

Apdrošināšana

Pensija

SMS banka

Dokumentu vēsture

Autorizācijai

Sarakste ar banku

Parametri

Droši pirkumi Internetā

Verified by Visa

"Citadele banka" piedalās drošu maksājumu interneta veikalos programmā Verified by Visa, kas aizsargā jūsu Citadele VISA/VISA Electron karti no nesankcionētās lietošanas.

Interneta veikals, kas piedalās programmā Verified by Visa, pieprasa bankai, kura izsniegusi karti, apstiprināt pircēja tiesības izmantot šo karti. Banka, savukārt lūdz personu, kas veic maksājumu ievadīt slepenu kodu, kurš ir zināms tikai bankai un likumīgam kartes lietotājam. Ja kods ir ievadīts nepareizi, maksājums tiek atcelts. Līdz ar to citai personai piederošās kartes izmantošana interneta veikalā, kas piedalās programmā Verified by Visa, kļūst neiespējama. Pat, ja jūs pagaidām neveicat pirkumus interneta veikalos, jūs varat būt droši, ka neviena cita persona nevarēs nesankcionēti izmantot jūsu kartes numuru interneta veikalos, kas piedalās programmā Verified by Visa.

Citadele VISA/VISA Electron kartes īpašniekam ir diezgan viegli izmantot programmas Verified by Visa priekšrocības: iepērkoties interneta veikalā un ievadot kartes numuru kā līdz šim, jums tiek automātiski piedāvāts ievadīt Citadele internetbankas pieslēgšanas vārdu un autorizācijas kodu speciāli izveidotajā un aizsargātajā lapā ar "Citadele banka" logotipu.

Pašlaik vairāk nekā 300 000 interneta veikalu visā pasaulē piedalās programmā un to skaits ar katru dienu pieaug. Programmas dalībnieki savās interneta lapās ievieto Verified by Visa logotipu. Tomēr pat, ja Verified by Visa logotips nav redzams, iespējams, šis veikals piedalās programmā, un jums, maksājuma veikšanas brīdī, tiks piedāvāts ievadīt savu Citadele internetbankas pieslēgšanas vārdu.

Biežāk uzdotie jautājumi